KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14897067
nr 1489 7067
F Konstantin. Signerad. Olja på pannå, 29x38cm, yttermått inklusive ram: 42x51cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 september 2022
kl 20:09:50
12/9 16:55:48
12/9 16:56:49